Moje bláznivá múza

Veškeré postavy s výjimkou mých jsou majetkem J. K. Rowlingové. Pokud není uvedeno jinak, jsou obrázky a videa stažená z internetu, jsou majetkem svých autorů a já si na ně nečiním autorská ani jiná práva.

Vánoční povídky 2011

Zázraky se dějí. O Vánocích. 9. díl - diskuze

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "4085":
sun
nooo, dnes musím konstatovat, že Hermiona je kráááááva a velká. Tohle udělat dítěti a ještě svému, to by matka neudělala.
Andee
Né! Né! Né! Já nechci konec :(smiley
Chavelierka
Tak někaj nevím, kdo je větší Trol. Jestli Severus, že občas plácá bláboly - který chlap ne?

Nebo Hermiona, že vidí tajný spiknutí i tam, kde vlastně není.

Chudák odnesl ty jejich milostný rozepře Johny, ale aspoň Severuse nakopnůl vlkodlak a on prozřel.

Škoda, že už jdeme do finiše smiley
____________________________
---------------------------------------------------------------------------------------------------------- Ach, svět mi připomíná čokoládu, hořký a tvrdý v lákavém balení. Když budu trpělivá, na patře vzadu mne sladkou chutí po čase odmění. - Strašlivá podívaná, Čokoláda
nika
pekné, tak nakoniec to nedopadlo tak zle...dík za kapitolu a teším sa na pokračovanie
Elza
Hermiona je... je... je... smiley ...že by byla tak raněná, až nedokáže přijmout dárek? Zakáže synovi přijmout dárek?!? Používá syna jako svůj majetek, bez ohledu na jeho samostatnou osobnost. Nedospělá...?!

Pohnutky, proč zrovna Lupin, se mi líbily. smiley

Ale zas... takovou práci si celé roky dá s tím, aby kluk věřil, že dárky nosí Santa... a najednou je před ním začne vracet Severusovi a říkat mu, že je nepotřebují, ať si je odnese. Ne, tu ženskou chápat naprosto odmítám.

ad larkinh: smiley plný souhlas. Také by mu mohla dát peníze a začít ho ostentativně ignorovat. Bylo by to ku prospěchu všech zúčastněných...
elulinek
Až na ty čtyři drobné chyby jsem si dnešní kapitolu docela užila.

Že to byl Lupin už tvrdím předchozí dva komentáře a myslím si to od začátku, takže díky za potvrzení.

Hermiona je blbá, že po něm vyjela, že jí za to chce platit. Ale má recht, já bych ho asi taky sjela, i když ta její reakce byla trochu vyhrocená.

Každopádně, Severusi, taky mi říkej, abych nechodila... Ano, říkej mi - svou kůží, tepem - jmény všech květin... Říkej mi třeba blátošlape, pokud mě budeš líbat, Severusi!

Dál, jdem dál, další kapitolu! smileysmileysmiley
____________________________
maliny v čokoládě... otevírám se na konci...
anonymka
Páni! Takový zvrat v jedné kapitole.

Být Severusem a ona mi tam ztropit takovýhle cirkus, tak bych se snad neudržela a seřvala jí jak malou holku, protože tohle vážně přepískla. Jsem ženská, ale zároveň si uvědomuji, že umíme jednat i tak pitomě, že si nepřipouštíme, že nás chlapi nechápu, tak jak si myslíme a to je chyba. Je mi Severuse i líto, že ho ten Remus tak vzal. smiley
larkinh
Ha, naše spekulace se potvrdily :) A jelikož je to vánoční povídka, tak s ním Hermiona zůstane :) Ale je fakt blbá, brát klukovi hračku - mohla mu dát jen ty peníze a vyhodit ho z bytu.
kapi
prima kapča smiley

 
Nobody can escape his destiny.