Moje bláznivá múza

Veškeré postavy s výjimkou mých jsou majetkem J. K. Rowlingové. Pokud není uvedeno jinak, jsou obrázky a videa stažená z internetu, jsou majetkem svých autorů a já si na ně nečiním autorská ani jiná práva.

Vánoční povídky 2011

Slovo k povídkám

Ahoj všem,

dneškem počínaje začíná uveřejňování povídek, které vznikly jako příspěvky do mnou vyhlášené Vánoční soutěže. Zatím máme 4 povídky, z toho dvě jsou poněkud rozsáhlejší a budou proto uveřejněny po částech (já a Blesk se holt jednorázovky nikdy psát nenaučíme). Budu se snažit, aby každý proběhla 1 aktualizace. Aktualizace budou probíhat pravděpodobně v pozdních večerních hodinách, takže tu pak ráno budete mít překvápko.

Jako první se tu objeví povídka od Bejajy, protože byla první, která byla dokončena.

Po zveřejnění všech povídek, se tu objeví anketa, ve které budete moci pouhým klikáním vyjádřit své názory na povídky, ačkoli mám za to, že ani s komentáři rozhodně šetřit nemusíte, autorky si je určitě velmi rády přečtou, neboť pro některé je to poprvé, co jdou veřejně prezentovat své literární pokusy.

Beta-readu všech povídek se ujala Jituš, která to i v čase Vánoc zvládla v rekordním čase.

Přeji všem hezké svátky, hodně dárečků, rodinné pohody a tak dále.

Sevik99
Poslední komentáře
15.01.2012 21:32:58: Ahoj, myslím, že je to úžasný nápad a veľmi sa mi páčili všetky poviedky smiley Nechce sa ti vyhlásiť ...
 
Nobody can escape his destiny.