Moje bláznivá múza

Veškeré postavy s výjimkou mých jsou majetkem J. K. Rowlingové. Pokud není uvedeno jinak, jsou obrázky a videa stažená z internetu, jsou majetkem svých autorů a já si na ně nečiním autorská ani jiná práva.

Literární soutěž

Ahoj, jak už jsem tu kdesi avizovala, ráda bych vás přiměla k účasti na další soutěži. Kreslení se moc neujalo, i když je mi záhadou proč, a pořád trochu naivně doufám, že případné další soutěž na podobné téma sklidí víc ohlasů. Ale k věci. Jak si někteří z vás všimli, máme v povídce jeden dost podstatný rest a to pomstu naší milé a tak oblíbené investigativní a hlavně nestranné reportérce Ritě Holoubkové. Našel by se někdo, kdo by si troufal napsat krátkou povídku na zhruba takovéto téma: Nejhorší den v životě Rity Holoubkové?

Pokud ano, napiště mi prosím na mejl, uvedený v kontaktech, mejl, kde do předmětu uvedete RITA.  Do mejlu toho moc psát nemusíte, stačí pouze váš nick, pod kterým tu vystupujete.  Protože pokud nebude soutěž pro nezájem odpískána, budou někteří nebo spíš některé z vás, které tu často a konstruktivně komentují požádány, aby zasedly do pomyslné poroty a tak by bylo fajn vědět, kdo píše, abych mu nevnucovala místo porotce.

Soutěž jako takovou včetně přesného zadánín (rozsah povídky, preferovaný literární útvar - vypravování, reportáž, úvaha...) připravím a zveřejním, pokud se přihlásí alespoň tři soutěžící. Domnívám se, že pro dva a méně by to nemělo cenu.

Těším se na vaše mejlíky. Sevik
Posledni komentare
26.05.2010 21:15:44: Celkem dobrej nápad, ale co od Tebe čekat jiného, což? smiley Myslím, že za zkoušku nikdo z nás nic ne...
16.05.2010 12:58:00: Jestli nedám zkoušky, tak budu v takový náladě, že z Nejhoršího dne R.H., udělám Poslední den R.H. ...
1  
2  
 
Nobody can escape his destiny.