Moje bláznivá múza

Veškeré postavy s výjimkou mých jsou majetkem J. K. Rowlingové. Pokud není uvedeno jinak, jsou obrázky a videa stažená z internetu, jsou majetkem svých autorů a já si na ně nečiním autorská ani jiná práva.

Homepage

Výtvarná soutěž

Ahojky,

jak jsem koukala, pomalu ale jistě se blížíme ke konci povídky Hledáme. proto jsem se rozhodla vyhlásit soutěž o nejlepší titulní obrázek.

Kreslíte? Malujete? Ovládáte výtvarné programy na PC? Tak se zapojte. Představte si, že Hledáme je kniha a vy ilustrátoři, grafici či profesionální výtvarníci a máte vytvořit ilustraci na její přebal.

Uzávěrka bude cca 1 měsíc po úplném dokončení povídky (resp. po úplném dokončení první části trilogie). Své výtvory mi pošlete na mejl, který najdete v sekci kontakty (vytvořila jsem ji asi před deseti minutami:-)) Všechny zaslané obrázky budou zveřejněny v galerii a vy budete hlasovat o vítězi.
Poslední komentáře
16.02.2010 10:21:41: No, jasně, práva jsou svině, i když když jeden autor vykrade druhýho (což se běžně stává), tak to oč...
16.02.2010 10:18:19: To by bohužel asi neprošlo, protože vlastníkem postav je Rowla a já se s ní soudit nehodlám, ale nav...
16.02.2010 07:48:52: Budeš vydávat svoje dílka knižně? smiley${1}
 
Nobody can escape his destiny.