Moje bláznivá múza

Veškeré postavy s výjimkou mých jsou majetkem J. K. Rowlingové. Pokud není uvedeno jinak, jsou obrázky a videa stažená z internetu, jsou majetkem svých autorů a já si na ně nečiním autorská ani jiná práva.

Homepage

Vánoční soutěž

Ahoj,
přiznám se, že jsem trošku zklamaná, že se mi přihlásila pouze Anet SS. To tu kromě ní není nikdo, kdy by chtěl zkusit něco napsat a zjistit, co na to řeknou ostatní???? Tomu se mi nechce věřit, proto opakuji výzvu a zároveň zveřejňuji konkrétní zadání:

Každý, kdo by se chtěl zapojit, ať mi dá vědět formou komentářů pod tímto oznamem nebo skrze email: Sevik99@seznam.cz. Nejedná se o závaznou registraci, pouze o upozornění, že se s Vámi má počítat. Zatím registruji pouze Anet SS a Blesk slíbila, že pokud bude mít čas, něco sepíše, ale vzhledem k tomu, že musí do vánoc napsat a odevzdat asi tři seminárky, tak to u ní s tím časem vypadá velmi zle.

Zadání je velice jednoduché:
Napište povídku v rozsahu minimálně tří normostran (5.400 znaků) s Vánoční tematikou, která bude zasazena do světa Harryho Pottera. Může to být romantika, komedie, drama, sentimentální klišé i parodie. Můze se meze nekladou.

Chyběl Vám popis velkých rodinných Vánoc v doupěti? Napište ho pro sebe i pro ostatní. Zajímá Vás, co asi dostává Severus pod stromeček a máte o tom svou teorii nebo své teorie? Podělte se o ně. Jak slaví Vánoce Albus Brumbál, Lord Voldemort nebo třeba Argus Filch? A co Smrtijedi? Mají svou Vánoční párty?

Pokud se rozhodnete povídklu napsat a budete ji chtít zveřejnit na těchto stránkách, zašlete ji, pokud možno, do 22. 12. 2011 na mou emailovou adresu Sevik99@seznam.cz. Povídky budou v pořadí, v jakém přijdou, zveřejněny v průběhu Vánoc ve zvláštní rubrice: Vánoční povídky 2011

S pozdravem

Sevik99
Poslední komentáře
22.12.2011 21:42:36: Pošlu ještě dnes, ale trochu později,musím to ještě lehce...doladit...:-)
07.12.2011 15:57:29: Ráda bych něco napsala, ale momentálně mě zaměstnávají seminární práce a tři malá koťata. Pokusím se...
07.12.2011 12:28:16: Něco možná zkusím, ale nic nezaručuju. Taky by to byla první povídka, co bych napsala.
25.11.2011 22:43:56: Taky bych se pokusila neco napsat, ale byl by to muj debut.
 
Nobody can escape his destiny.