Moje bláznivá múza

Veškeré postavy s výjimkou mých jsou majetkem J. K. Rowlingové. Pokud není uvedeno jinak, jsou obrázky a videa stažená z internetu, jsou majetkem svých autorů a já si na ně nečiním autorská ani jiná práva.

Homepage

!!!!!!!!!!

Kromě dobré zprávy, že tu se objevila už i kapitola 27 mám pro vás i špatnou. V úterý mi začíná škola. Úterý, středa a čtvrtek tam jsem od osmi do šesti, takže na psaní budu mít mnohem méně času. V pondělí mám naplánované nějaké mimoškolní aktivity. Kromě toho potřebuji dělat v lednu zkoušky FCE z angličtiny a  v květnu mě čekají státnice. Tři ze čtyř státnicových předmětů letos ve škole vůbec mít nebudeme, tak mi příprava zabere dost mimoškolního času. A co z toho plyne pro vás?
1) Škola má přednost. Psaní mě sice baví, ale živit se hodlám jako státní zástupce, advokát nebo soudce.
2) Tempo přidávání povídek asi zvolní. Ze začátku, než se aklimatizuji zvolní určitě. Pokusím se to udržet na minimálně jedné kapitole za týden. Přidávat budu pravděpodobně o víkendu či v pondělí večer.
3) Pro ty s nezvladatelnými abstinenčními stavy. V úterý, ve středu a ve čtvrtek se dostanu domu nejdřív v půl osmé a po dvanácti hodinách ve škole a v dopravních prostředcích budu naprosto nepoužitelná, takže možnost, že by se tu v tyto dny něco objevilo je tak maximálně 1%.
Poslední komentáře
29.09.2008 21:28:39: Přeji co nejvíce úspěchů u všech zkoušek :)
29.09.2008 07:41:00: Ahoj. Ja tie abstinencne priznaky nejako prekonam, pretoze tvoja skola ma naozaj prednost. Dufam, ze...
 
Nobody can escape his destiny.