Moje bláznivá múza

Veškeré postavy s výjimkou mých jsou majetkem J. K. Rowlingové. Pokud není uvedeno jinak, jsou obrázky a videa stažená z internetu, jsou majetkem svých autorů a já si na ně nečiním autorská ani jiná práva.

Homepage

Tušili jste to - diskuze

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "2213":
sun
já si dala Severus do vyhledávače v Seznamu a vyjela ji wiki. řím aj. zkus to i googlem. Tam toho bude možná víc
Sevik pro Sun
nevíš, kde by se daly sehnat informace o těhle slavných a kdysi i živých Severech? Já známe jen toho císaře a jen jménem z učebnice římskýho práva.
sun
Severus Snape se dostal už i do Wikipedie http://cs.wikipedia.org/wiki/Severus_Snape

- pochybuji, že děti našich dětí pochopí, že lidi bláznili za vymyšlenou postavou, sepisovali a hltavě četli povídky, romány, překlady o SS a že na Wikip. i jinde je sepsán stručně jeho život smiley Spíš si budou myslet, že jsme se zbláznili smiley Jinak Severuse najdeme i v historii - (římské císařství) Septimius Severus byl nesmírně schopný a cílevědomý, ovšem také bezohledný a mstivý muž, odhodlaný vše osobně řídit a organizovat...Severovská dynastie... atd.
ell
Tak to jim do party chybí ještě nějaký Potter a máme skoro kompletní Pobertysmileysmiley
Dobby
Geniálny článoček. Mňa rozosmial ten Lord Moonie smiley Že by sa pod níhttp://mojeblaznivamuza.webgarden.cz/novinky/tusili-jste-to-diskuze.htmlm skrýval Remus Lupin? smiley Ešte teraz sa nad tým smejem
Blesk
Hih, to je prča! Dokážeš si představit, kdyby zítra vážně před parlamentem postával dav fanynek a chtěli po něm podpis??? smiley Ten by se asi divil. A jinak, pár řádků nad Snapem je i Black, jestli spolu sedí v politice, nedivím se, že se nesnáčí smiley

 
Nobody can escape his destiny.