Moje bláznivá múza

Veškeré postavy s výjimkou mých jsou majetkem J. K. Rowlingové. Pokud není uvedeno jinak, jsou obrázky a videa stažená z internetu, jsou majetkem svých autorů a já si na ně nečiním autorská ani jiná práva.

Homepage

Problém a výzva

Ti z vás co píší to možná znají. K psaní mě nejlépe "nastartuje" nějaká povídka. A protože povídky, které sleduji přibývají hlemýždím tempem, nemá mě co nastartovat. Takže mám pro vás návrh. Pokud chcete aby tu povídky přibývaly rychleji, pomozte mi.
Každému, kdo mi na email Sevik99@seznam.cz pošle odkaz na kvalitní povídku se Severusem v hlavní roli (nebo alespoň výraznější vedlejší roli), tomu věnuji kapitolu povídky.  Vždy si bude moci vybrat z rozepsaných povídek, ke které by tu kapitolu chtěl. Tuto kapitolu se pokusím přidat do 7 dnů od doručení emailu.  Vzhledem k tomu, že mám na krku státnice a píšu jen po večerech, tak mě neukamenujte, když to nestihnu.
Pokud povídky není dokončená nebo v ní Sevik zemře, připiště tam prosím varování, ať se vyhnu nepříjemným překvapením.
 Zároveň mi to pomůže uskutečnit můj další plán. Vzhledem k tomu, že mnoho autorů odchází a někteří, z mě naprosto nepochopitelných důvodů, ruší své stránky, ráda bych vytvořila archiv povídek se Severusem. Byl by tu odkaz na povídku, její název a stručný obsah. Zároveň bych všechny povídky zálohovala pro případ, že by autora chytl rapl jako tuhle Pottereka a vymazal vše, co kdy napsal. V takovém případě bych pak zájemci danou povídku poslala na mejl.
Tak a teď to nejdůležitější. Co si o tom myslíte?

Znám a pracuji na:
Tam kam patřím a ostatních povídkách na stránkách od iisis.
Mám zmapované stránky Time eater.
Stránky od ailam (např.  Whelp), Mariany (Život), Viny (Dcera SS), Makina (po mudlovském způsobu), Bleska (Potvůrka), Frox (Výkřiky, Na Hranici), + Fantasmagorium, Oheň a růže a Rok jako žádný jiný.

Mějte mě za prudérní, ale NECHCI odkazy na slash. Jednak ho nemám ráda, a jednak existuje několik velmi obsáhlých archivů s těmito povídkami.

Jinak beru odkazy na jakékoli neslashové povídky, kde má Severus jako postava nějakou důležitou roli. Je jedno, jestli se tu řeší jeho vztah k Harrymu, nějakému studentovi, Hermioně, či komukoli jinému. Samozřejmě romantické povídky s párem SS + jakákoli dáma (nejraději Hermiona) mají přednost.


!!!! A jeden bonbónek na konec. Na jaře jsem četla rozepsanou povídku. Jde o to, že se Mia dostane k Smrtijedům. Na Voldyho rozkaz se učí černou magii. Má nepříliš dobrovolný poměr s Luciusem a nakonec si má vzít Snapa. Tady jsem skončila. Bohužel si nepamatuji, jak se jmenuje, ani kde jsem jí četla. Kdo mi poradí, kde ji najdu, vybere povídku, kterou rozepíšu po Lásce.!!!
Poslední komentáře
25.11.2008 23:47:23: Zala: Na těch stránkách stačí zadat jako heslo Lily a pustí tě to, dřív tam byla kontrolní otázka, j...
25.11.2008 23:27:56: ty stránky na kterých to je sou zaheslovaný to je hrůza!!!!!!!!!
25.11.2008 23:25:16: jj to je onosmiley${1}
25.11.2008 23:16:51: Zala: Nemáš na mysli povídku Na hranici od Frox? V té Snape sice v Anglii zůstává, ale pod jistou p...
 
Nobody can escape his destiny.