Moje bláznivá múza

Veškeré postavy s výjimkou mých jsou majetkem J. K. Rowlingové. Pokud není uvedeno jinak, jsou obrázky a videa stažená z internetu, jsou majetkem svých autorů a já si na ně nečiním autorská ani jiná práva.

Homepage

Pomoc!!!! - diskuze

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "9641":
ASISI
Tak ho neořezávej, jen ho zmenši celej. smiley

Blbá rada, já vím, ale nic jinýho mě nenapadá.Já si totiž myslela, že stránka by ti ten obrázek měla zmenšit do takové velikosti, aby se sem vešel....?
Sevik99
Začala jsem pracovat na archivu povídek. Mám úžasný obrázek do záhlaví, ale je velkej. Původně je to wallpaper. Když jsem dávala obrázek na tuhle stránku, tak se mi to záhlaví nějak zvětšit povedlo a ani jsem ten obrázek nemusela moc ořezat, ale už si nepamatuju, jak jsem to udělala a teď mi to nejde zopakovat.
ASISI
Já vím, jak zvětšít písmo, ale to je asi tak všechno. Pokud ti tu možnost nedává editor, tak bys to musela dělat přes editaci css ( říkám to dobře? smiley), a s tím opravdu neumím, to mi vždycky musí někdo pomoct. smiley

Co přesně s tím potřebuješ? Zvetšit to celé, nebo jen obrázek Severuse, nebo...?
Sevik99
V editoru vzhledu se tomu říká horní část. Mě se to tady na té stránce povedlo asi po tříhodinovém snažení a potřebovala bych to zopakovat u nově vytvářených stránek, ale nemůžu si vzpomenout, jak jsem to udělala.
Dobby
Myslis vrchny baner?

 
Nobody can escape his destiny.