Moje bláznivá múza

Veškeré postavy s výjimkou mých jsou majetkem J. K. Rowlingové. Pokud není uvedeno jinak, jsou obrázky a videa stažená z internetu, jsou majetkem svých autorů a já si na ně nečiním autorská ani jiná práva.

Homepage

Pomoc - diskuze

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "3186":
Bejaja
Něco jsem našla. Měly by to být Kratochvílné a kouzelnické kejkle v angličtině Weasleys Wizarding Wheezes. Hodně zdaru
Lebel
Ahojhky. Hele, pokud ty knihy cheš, mám je v pdf na kompu a můžu Ti je poslat na mail. Kdyžtak mi písni na snape@seznam.cz
vesper
hermiona-11 nku-10x vynikajuci, 1x prekonava ocakavania z obrany(tak sa to pise v 6-ke, ale na konci 4-tej knihy je spominane, ze hermiona vypusta zvyky muklov a vestenie, tym padom by tych nku malo byt iba 10...takze niekde bude chybasmiley)

harry-7 nku(obrana-vynikajuci), (transfiguracia, carovanie, elixiry, herbologia, zvery)-tie vsetky na prekonava ocakavania, (astronomia-dobry)...no a 2 predmety nespravil: (vestenie-slabe, dejiny-hrozne)

1.otazka-u nas sa to vola, ze: vydarene vymysly weasleyovcovsmiley
anetan007
Copak Sevíku? Snad to znamená, že pro nás připravuješ další kapitolku...smiley
Barbara
1. Kratochvilné kouzelnické kejkle

2. Kolik měli NKÚ se bohužel v knížce nepíše, pouze u Rona a ten měl 7 NKÚ. Píší se tam jenom známky a to u Hermiony samé vynikající až na nad očekávání z obrany a u Harryho: Astronomie - přijatelné, Péče o kouzelnické tvory - nad očekávání, Kouzelné formule - nad očekávání, obrana - vynikající, jasnovidectví - mizerné, dějiny čar a kouzel - hrozné, lektvary a přeměňování - nad očekávání

 
Nobody can escape his destiny.