Moje bláznivá múza

Veškeré postavy s výjimkou mých jsou majetkem J. K. Rowlingové. Pokud není uvedeno jinak, jsou obrázky a videa stažená z internetu, jsou majetkem svých autorů a já si na ně nečiním autorská ani jiná práva.

Homepage

Oznámení ohledně Opatrovníka a okrajově i ohledně jiných povídek, ohledně PFY a ohledně možnosti uspořádat Vánoční soutěž

K Opatrovníkovi

Ještě bude 2. část epilogu. Objeví se tu NEJDŘÍVE o víkendu. Já vím, že jsem mrcha, že to takhle dělím, ale těch 8 stránek jsem psala víc jak týden, tak Vám to sem nemůžu hodit najednou, protože byste to zchroustaly (ano y protože sem dle přezdívek chodí výhradně osoby ženského rodu) během 5-10 minut a pak byste zase x týdnů čekali, než něco sepíšu. Tahle jsou ty mezery mezi přidáváním přeci jen o něco stravitelnější.

Možná bude následovat ještě epilog č. 2. Pokud si to někdo plánuje vytisknout a svázat, jako že minimálně dvě osoby to v lánu mají, tak to ještě nedělejte. Zda epilog č. 2 bude, dám vědět nejpozději do konce listopadu a pokud bude, budu se ho snažit napsat tak, aby se tu objevil nejpozději první týden v prosinci.

Po kompletním dopsání povídku projdu, pokusím se opravit případné chyby, které jsme s betou přehlédly a povídku sem vložím jako jeden celistvý soubor do sekce "Kopletní povídky ke stažení ve wordu". Předpokládám, že toto by se mělo uskutečnt do konce roku.

K ostatním povídkám

Před nedávnem mě oslovila jedna slečna, tuším že vystupovala pod přezdívkou Beruška, která měla zájem převést mé povídky do formátu e-knihy. Výsledkem emailové komunikace byla dohoda, že já u povídek provedu závěrečnou korekturu (chystám se na to už druhým rokem, tak se k tomu snad konečně dokopu), ona je převede, a pak se tu objeví ke stažení s tím, že odkaz a info o možnosti stažení bude zveřejněn i na jejích stránkách.

PFY (Poison for You)
Pokud by mě ještě někdo zájem, stále je tu možnost stát se spoluautorem. V případě zájmu kontaktujte mě na emailu Sevik99@seznam.cz. Pokud už jste někdy něco napsali a máte vlastní stránky, uveďte posím odkaz. Předchozí literární činnost NENÍ PODMÍNKOU.  Do předmětu prosí uveďte PFY. Odpovídám cca za 3-7 dní, neboť každého zájemce konzultuji s Bleskem (autorka myšlenky na štafetovou povídku a druhá hlavní autorka) a Blesk není na skypu/emailu každý den.

Soutěž

Vzhledem k blížícím se Vánocům se nabízí možnost vyhlásit zase nějakou tu literární soutěž. Byl by tu zájem? Aby to za něco stálo, chtělo by to alespoň pět autorů. Téma by bylo něco ve stylu: Severusovy nej......... (zde si doplňte dle libosti)  Vánoce. Autoři se mohou hlásit buť veřejně formou komentářů, nebo neveřejně na výše uvedeném emailu. Do předmětu prosím uveďte: Soutěž. Konec přihlášek 1. 11. 2011. Pokud bde dost autorů, během 1. lisopadového týdne bych zveřejnila přesější zadání (minimálí rozsah, uzávěrku, případně upřesnění tématu.....). Předpokládaná uzávěrka cca kolem 15. prosince. Přes Vánoce by proběhlo hlasování a kolem Nového roku vyhlášení.

Toť asi pro dnešek vše. Zdrhám na předášku z práva životního prostředí. Mějte se.

Sevik99
Poslední komentáře
26.10.2011 21:53:43: Tak já se veřejně poprvé hlásím, že bych se mohla pokusit něco sesmolit. ;)
 
Nobody can escape his destiny.