Moje bláznivá múza

Veškeré postavy s výjimkou mých jsou majetkem J. K. Rowlingové. Pokud není uvedeno jinak, jsou obrázky a videa stažená z internetu, jsou majetkem svých autorů a já si na ně nečiním autorská ani jiná práva.

Homepage

OZNÁMENÍ 1

1) Vzhledem k tomu, že následující kapitoly povídky Jak končí hrdinové budou úzce provázány navzájem, tak i s tím, co už je napsáno a zveřejněno, rozhodla jsem se, že povídku nejdříve alespoň nahrubo dopíšu a až pak kapitoly zveřejním. Nerada bych, abych se do toho zamotala a musela zpětně upravovat už zveřejněné kapitoly. Tudíž je tato povídka dočasně pozastavena. Vzhledem k tomu, že už je až na poslední kapitolu a epilog dopsána jedna časová linie, doufám, že ba se tu další kapitoly mohly začít objevovat v druhé polovině března. Každopádně slavnostně slibuji, že pokračování se tu objeví nejpozději na Apríla.

2) Začal mi semestr a já se na přednáškách děsně nudím a vymýšlím kraviny, výsledkem toho je osm, ano vidíte správně, osm osnov dalších příběhů se Severusem a některé mi přídou fakt dobré, takže se tu možná objeví další rozepsaná povídka. Já vím, že byste dali přednost Opatrovníkovi a Hrdinům, pokusím se vás nezklamat, ale nevím, jestli se udržím.

3) Vzhledem k tomu, že mi je už 41 minut 21 let, tak vám sem dávám pokráčko Opatrovníka.

Sevik
Poslední komentáře
11.03.2009 16:29:58: Jo a přeju vše nejlepší, i když poněkud pozdě...
11.03.2009 16:29:04: Jojo, ještě jsem v opojení Jak končí hrdinové... ale že to vydržím do Apríla Ti neslibuji. I když......
02.03.2009 10:56:02: Všechno nejlepší
01.03.2009 21:05:50: Tak želám veľa inšpirácie, nejako to prežijeme. smiley Čo sa týka tých naplánovaných poviedok - o aké ...
 
Nobody can escape his destiny.