Moje bláznivá múza

Veškeré postavy s výjimkou mých jsou majetkem J. K. Rowlingové. Pokud není uvedeno jinak, jsou obrázky a videa stažená z internetu, jsou majetkem svých autorů a já si na ně nečiním autorská ani jiná práva.

Homepage

Oznam - diskuze

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "9616":
Sevik pro Berušku
Cože???smileyVčera mi trvalo tři hodiny pořídit si Mirandu a zrušit klasický ICQ. Z toho, cos mi tu napsala rozumím tak každému třetímu slovu. Číslo je 482-605-668. Pokud si vzpomenu, dám ho i do kontaktů.

Beruška
jééé sakra zase bez přezdívky se mi to poslalo. pardon
pro ell a sevika - to o čem se bavíte je jen program kterym se na icq přihlašuješ takže číslo ti stále zůstává, qip, icq klient, umí jen icq přenosy, miranda umí i ten mj zmíněný jabber - to je podobné ale bezpečné bez virů a hlášek od icq. miranda či pidgin podporují mnoho takových věcí od icq, jabbera, irc plus asi ještě dvacet podobných věcí. pozor qip občas selhává - není moc kompatabilní, pokud si budeš psát s někým kdo ho nemá mlže se ti stát že mu místo znaků u kterých je diakritika bubou bocházek bukvy. Miranda a pidgin umí posílat soubory tak jako icq. pokud zvolíš jedno z těch to dvou založ si učet na jabberu, v novějších verzích tomu říkají xmpp, a pak se mi ozvi .-) je to jednoduché vše zařídíš v těch to dvou zmíněných programech
Sevik
Miranda by byla, ale umí ta věc posílat přiložené soubory? A kdy žtak jak?
ell
Kašli na ICQ, to je největší provar! Doporučuji QIP či Mirandu smileysmiley
Sevik pro Berušku
A česky by to nešlo?
Beruška
a jabber by nebyl?

 
Nobody can escape his destiny.