Moje bláznivá múza

Veškeré postavy s výjimkou mých jsou majetkem J. K. Rowlingové. Pokud není uvedeno jinak, jsou obrázky a videa stažená z internetu, jsou majetkem svých autorů a já si na ně nečiním autorská ani jiná práva.

Homepage

Oznam

Ahoj,

je mi líto, že to tu poslední dobou přibývá hlemýždím tempem, ale blíží se Vánoce, což znamená na naší fakultě jediné - zápočtové testy. Navíc nám jako ročníku šmahem pozměnili zkouškové otázky skoro ze všech předmětů a co není pozměněné, je alespoň velmi výrazně novelizované, takže když se neučím na test, tak vypracovávám otázky.... Asi vám to bude povědomé. Na psaní mi moc času nezbývá a když už ten čas je, tak mám po celém dni toho ťukání do klávesnice plné zuby araději jdu plést náramky nebo drátkovat.

Už jsem to tu nejspíš zmiňovala, ale o prázdninách jsem dostala nápad na jednorázovku a trošku se to zvrhlo. Její první díl má cca 40 stránek a 17 kapitolek. Momentálně ji má v práci Mary Beth (beta) a snaží se z toho nezhroutit. Poslední asi tři týdny jsem se to pokoušela dokončit a trochu jsem Opatrovníka odsunula stranou. Nicméně je hotovo a až s tíme MB skončí, bude to tu nějaku dobu žít poněkud častějším a pravidelnějším přidáváním, tak je Opatrovník zase na nějakou dobu to jediné, co mám rozepsáno.

Mějte se

Sevik
Poslední komentáře
10.12.2009 14:17:52: seviku, to jsou ale skutečně vynikající zprávy smiley, takže tě velkoryse nechávám, ať se učíš smiley...
 
Nobody can escape his destiny.