Moje bláznivá múza

Veškeré postavy s výjimkou mých jsou majetkem J. K. Rowlingové. Pokud není uvedeno jinak, jsou obrázky a videa stažená z internetu, jsou majetkem svých autorů a já si na ně nečiním autorská ani jiná práva.

Homepage

OZNAM - diskuze

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "2650":
Dobby
Sevik - odpovedám na tvoju otázka na mojej stránke. Áno môžeš tam dať ten odkaz smiley
Beruška
jen klídek Sevíku, škola je teď důležitá, my počkámesmiley
Sevik
19 je na spadnutí a 20 vlastně taky, ale chytl mě nápad a mastím mezi tím i jednu delší jednorázovku a do toho se učím na zkoušku z občanského práva hmotného a vypracovávám otázky z mezinárodního práva veřejnýho,hledám práci, plánuju víkendovou oslavu otcových padesátin a s tím spojenou návštěvu obou babiček a do toho si koušu nervózně nehty a zhruba každých deset minut kontroluju net, jestli už tam nejsou výsledky zápočtového testu z ajiny. Fakt nevím, kam dřív skočit. 19 sem snad hodím o víkendu.
Derena
Jsem tak zoufalá, že přemýšlím, co všechno bych byla schopná udělat pro další kapitolu (mám taktéž zkouškové a nutně potřebuju rozptýlení). Dostávám se k pomyslné hranici si kapitolu vybásnit, takže Sevíku, měla bys s tím něco dělat. Nechci moc strašit, ale já když začnu básnit... No, Vogonská poezie hadr...
JSark
Bože, som slepá, až teraz som si to tu všimla.

V pohode, držím palce pri skúškach. smiley
nadin
Na tvoje poviedky si rada počkámsmileysmiley
____________________________
*Neboj sa robiť to čo nevieš - pamätaj, Archu postavil amatér a Titanic profesionáli.
jituš
ŠKola je určitě důležitější, ale my se budeme těšit na pokračování. Přeji hodně úspěchů při zkouškách a taky hodně chvilek kdy budeš muset odpočívat psaním kapitol pro nás.

 
Nobody can escape his destiny.