Moje bláznivá múza

Veškeré postavy s výjimkou mých jsou majetkem J. K. Rowlingové. Pokud není uvedeno jinak, jsou obrázky a videa stažená z internetu, jsou majetkem svých autorů a já si na ně nečiním autorská ani jiná práva.

Homepage

Aktualizace galerie + oznam k Hrdinům + generální úklid

Tak v galerii obrázků od Marquise se objevily dvě novinky, za které můžete poděkovat Mary Beth.

Jinak jsou napsané další tři kapitoly Hrdinů, ale zhroutil se mi beta-reader. Jak už jsem psala někde do komentů, ona jedna z těch kapitol trošku víc emotivní. Já u toho brečela tak, že jsem to musela psát na třikrát, abych vůbec viděla na klávesnici a posmrkala přitom rodinné balení papírových kapesníčků. Takže se Mary Beth potřebuje po přečtení vzpamatovat, aby mohla vlítnout na opravu.

Jinak jsem uklidila v Homepage a zpracovala ankety - viz. celý článek. Naznačila jsem tam, k čemu se přikláním já. V nečem se schodneme, v něčem ne, Nechte se překvapit jak moc se tím budu nebo nebudu řídit.

PS: za kvalitu se omlouvám, ale nechtělo se mi to přepisovat.
Věková skupina...

Méně než 12 ....0%

12 -15 ...11%

15 -18 ...18%

Více než 18 ... 70% - trošku přitvrdíme

Jsem...

holka...89%

Kluk...11% - nechtěli byste pánové vyjít z ilegality?
Vadí vám slash?
Ne, nevadí (124 hlasů, 47%)
Ano, vadí (59 hlasů, 22%)
Nečtu to (82 hlasů, 31%) - popisná slash neplánuji, ale náznaky budou

Jaký je váš názor na kombinování fandomů ( např. HP a LOTR)?

Nikdy! (138 hlasů, 52%)
Nemám to ráda/rád. (70 hlasů, 26%) - souhlasím
Nečtu to. (39 hlasů, 15%)
Mám to rád/ ráda. (13 hlasů, 5%)
Super! (5 hlasů, 2%)

Těžiště příběhu v mudlovském světě?
Je to fuk, hlavně když tam bude Sevík (166 hlasů, 64%) - moje řeč
Ne (80 hlasů, 31%)
Ano (14 hlasů, 5%)

Kdybyste museli být jedním z nabídky, tak co by to bylo?
Věštec (2 hlasů, 0%)
Vlkodlak (13 hlasů, 3%)
Upír (63 hlasů, 15%)
Lovec (upírů, vlkodlaků....) (17 hlasů, 4%)
Bojovník (7 hlasů, 2%)
Čaroděj (164 hlasů, 40%)
Vědma (39 hlasů, 10%)
Zaklínač (31 hlasů, 8%) - tady se hlásí skalní fanoušek A. Sapkowského
Cynik (40 hlasů, 10%)
Masový vrah (4 hlasů, 1%)
Voják, policajt, bystrozor.... (23 hlasů, 6%)
Zločinec (7 hlasů, 2%)

Co je vám milejší?
Alohomora (29 hlasů, 11%)
Avada kedavra (62 hlasů, 23%)
Morsmorde (snad jsem to nezkomolila) (28 hlasů, 10%) - je to cool
Protego (148 hlasů, 55%)


?
Londýn (194 hlasů, 66%)
Praha (11 hlasů, 4%)
Paříž (50 hlasů, 17%) - tu som
Kdekoli (39 hlasů, 13%


Vedlejší, ale důležitá postava ženského rodu
Knihomolka (123 hlasů, 25%)
Vědkyně (16 hlasů, 3%)
Věštkyně, jasnovidka (28 hlasů, 6%)
Vlkodlačka (22 hlasů, 4%)
Lovkyně (31 hlasů, 6%)
Bystrozorka/policistka (176 hlasů, 36%) - jo jo
Upírka (95 hlasů, 19%)


Děti
Ne (206 hlasů, 50%)
Ano (203 hlasů, 50%) - jsou sladký, ale já bych je ještě tak deset let oželela

Lucius a......
Už se to tu řešilo, ale pro velký úspěch ještě jednou. Koho byste chtěli vedle Luciuse. Postava musí splňovat následující podmínky a musí je splňovat SOUČASNĚ.
1) žena/dívka
2) postava J.K. Rowlingové - minimálně jednou zmíněna v knize
3) minimální věk - o rok mladší než Mia (Ginny a její spolužačky z ročníku.....)

U každého návrhu prosím uveďte proč. Počet návrhů neomezen.

- tady je výběr vašich návrhů, bohužel se mi je nepovedlo zkopírovat i s Nicky.


A co Astoria Greengrassová ze Zmijozelu? Moc se toho o ní neví, jen to, že byla mladší sestrou Dafné Greengrassové, která chodila do stejného ročníku jako Draco.
Podle Rowlingové si později Astoria Greengrassová měla vzít Draca, tak by to bylo skoro v rodině :-)) To, že o ní více informací není, by ti mohlo vyhovovat, můžeš si ji představovat podle svého:-)

Pansy? - čistokrvná, zo Slizolinu, občas na seba možno narazili (študentka-školský guvernér), Pansy vždy vyzerala trochu... vypočítavo

Ať se snažím, jak se snažím, pořád si vedle Luciuse dokážu představit jenom Hermionu, nebo Ginny. Nějak se mi nedaří najít nějakou jinou dotatečně silnou osobnost na to aby s ní Lucius nevytřel podlahu. Ale to jsem ti asi moc nepomohla, co

Ehm, seviku, musí ty dvě být kamarádky? Jako Hermi a ??? Susan Benesová, Milicent Bustrodeová, holky Patilovic, Katie Bellová, Angelina - teď nevím jak, atd. Osobně by se mi Lenka líbila nejvíc , ale chápu, proč ji nechceš. A Ginny? To by asi nebylo taky nic moc, co?

Já bych mu tam nechala Lenku, je to zajímavá postava a myslím že by se k němu hodila a myslím že by se to s ná mohlo zajímavě vyvíjet (taková správně prdlá holčina

Nemusí být kamarádky, ale měli by se alespoň od vidění znát. Co se Ginny týče, tam buch musela řešit Weasleyovic rodinku, která by jí Lucíkovi dobrovolně rozhodně nepřenechala. Do toho se mi chce asi stejně jako do rozhovorů o škrknách a podobně.

Hmmm já mám návrh...co třeba Nymph Tonksová?Myslím že tam problémy s její rodinou řešit nebudeš muset,a navíc by se mohla znát s Hermionou...a co se týče její povahy...myslím že by to mohlo být s Luciusem zajímavé,protože se nenechá jen tak zastrašit a jazyk má taky pěkně ostrý.....navrhuju teda Nymph..protože je určitě lepší než Střelenka

no první mě napadla Cho Changová.. měla by být hezká, takže by ji Lucius mohl brát, ale když jsem četla ty návrhy byla bych docela pro Angelinu, nebo ty její dvě kamarádky.. (nemůžu si vzpomenout na jméno.. určitě je i některá z nich čistokrevná..) Susan Bonesová je sice taky dobrý nápad, ale všude je vylíčená tak trochu jako púťka.. tak nevím..

Susan ,Padma,Parvati,kamaradky Angeliny..panebože vsechny sou naprosto nijaké...a priznejme si,ne moc hezké..nemají charakter a pripadají mi jako puťky...pozastavila jsem se u te Nymph..co vy na to?

hm...jediný holky s aspoň špetkou charismatu jsou Lenka, Nymph a možná Ginny, o tom zbytku víme houbeles, ale když se neprojevily, asi to zas nebude nějaký terno...ale vybrat si někoho neznámýho by ti zas dávalo volnou ruku...můžeš si s nima dělat, co chceš, když jediný, co tě omezuje, je, že musí být copatá a růžolící nebo mít ráda famfrpál

Nymph je čistokrevná,že?Jo a toho charisma má na rozdávání :D:D:D

Osobně si taky s Luciusem nedokážu představit nikoho jiného než Hermionu. Ona jdiná by mu mohla něčím imponovat. A to inteligencí, jak už tady bylo řečeno. Lenku by zabil v první kapitole a Tonksová mi na něj příjde jako moc velké třeštidlo. Ale to je jen můj názor a navíc ti nepomůže, protože Hermiona je ze hry.

Tonksová by mohla být zajímavá. Jsem pro. A ještě mě napadla Fleur. S Hermionou se zná a není tak popsaná, je to blondýna a čistokrevná, takže by o ni mohl mít zájem. Levandule je taky trošku známější, jen nevím jak by jim to klapalo

vím, že o čistokrevnosti nebylo ani slovo, jen mě napadlo že by to mohlo být důležité.. hm co takhle někoho z BA??? jdu se mrknout kdo tam je..Jinak Angelina mi jako puťka nepřišla.. nikdo kdo hraje famfrpál, mi takovej nepřijde a ještě k tomu jde z Fredem na ples.. :) jo ještě Alice Spinnetová - taky střelkyně.. o té vlastně nikde nic nebylo.. mám pocit že šla snad na ples s Georgem?? fakt nevím.. mimochodem Angelina se jmenuje Johnsonová, jo eště taky Hannah Abbottová, jestli jí tu nikdo neříkal o tý tu taky nic moc nebylo.. nevím ale z které je koleje.. Tak nikoho dalšího si už nevybavuju.. jedině snad ještě nějaké mladší holky..

Podle mě by byla výborná ta Tonksová... přece jenom má Blackovic krev, což tady nikdo neřešil... Narcisa by asi nebyla nadšená, kdyby jí manžela přebrala dcera její vlastní mrvý sestry, jka by řekli Malfoyovi mudlomilky ;)..

a co to teda s tou lenkou skusit a udělat jí trochu jinak jako že i ona má dvě tváře tu střelenou a a takovou nějakou jako vyrovnanou schopnou emancipovanou ze se umí chovat i v lepší společnosti!!!

Nakrkla by vás hodně přístupnost 18+
Ne (322 hlasů, 90%) - to jste mě potěšili
Ano (34 hlasů, 10%)

Preslash u vedlejších postav?
Nečetla bych to (68 hlasů, 18%)
Ne (128 hlasů, 34%)
Ano (177 hlasů, 47%) - bude, nic popisného ani nechutného, ale bude

Přežijete když nám Lucík trošku vypadne z charakteru?
Pokud to nebude moc, tak ano (217 hlasů, 63%)
Ne (47 hlasů, 14%)
Ano (81 hlasů, 23%) - vypadne a bude se divit, jak se mu to bude líbit


Naprostá ignorance sedmého dílu a některých událostí z dílů předchozích
Ne (25 hlasů, 7%)
Ano (314 hlasů, 93%) - na sedmý díl mám alergii


Jména
Potřebuji jména, dívčí a chlapecká česká i zahraniční, která by se podle vás hodila ke jménu Snape/ Snapeová.
 Opět je to jen výběr vašich návrhů

Dívčí: Angie, Nora, Aubrey, Paulette, Charleen, Kyra, Norma, Doreen, Meredith, Jordan, Isabella, Madison, Alexis, Julia, Juliette, Samantha, Samara, Mona, Judith, Joleen, Melody, Alison, Summer, Darleen, Emma, Grace, Ellice, Jaqueline, Naomi, Victoria, Loren, Tamara, Mackenzie, Chrystal, Elizabeth, Holly, Melany

Chlapecké: Aldric, Anthony, Sebastian, Timothy, Mathias, Connor, Logan, Jeremy, Constantine, Gregory, Dorian, Dillan, Ryan, Thomas, Samuel, Maxmilian, William, Cameron, Christian, Christopher, Johnathan, Nicholas - tohle jméno miluju od té doby, co jsem poprvé viděla Angeliku


dívčí u mě vede Sophia (pro tu moudrost) nebo Selena (měsíček ) a chlapecké asi Tobias ...jinak si upřímě nedovedu představit, že by některý z těch jmen Sev jenom vysloviHm, väčšina tých dole uvedených sa mi pozdáva (asi najviac Sophia, Sebastian), ešte ma napadá Salazar a Seldwin. Viac asi nie. Ale úprimne, ak to má byť pre nejaké potenciálne Snapove deti, Tobias? On otca nemal príliš v láske. Podľa mňa by takéto meno synovi nedal. Maximálne tak nejaký brat / nevlastný brat / bratanec.


holčičí Emili nebo Emmu a pro kluka Alex Tobias Robin


Chlapčenské - Thomas, Sebastian, Lucas, Nicholas, Tobias
Dievčenské - Samantha, Sofia, Elizabeth, Lorain, Silvia


Sebastian, Sára, Sophie, Selen, Soňa, Septimus, Helen, Eillen - to byla tuším jeho matka ne? Bohužel nejsem zastánce dědění jmen. I když jméno to je bezesporu hezké.


Damian. Lucas, Margaret, Ragna, Ragnar, Roasalie, Rosemary, Barbara, Cara, Angela, Draco, Lucius asi tak nějak plus ty, co napsala nazde (sorry, že jsem tě zkrátila)


Tak to ti ráda pomůžu. Ale znám víc dívčích. Siana, Teresa, Simona, Tamara, Sisi, Sandra, Angel, Tobias a Alexander. Víc mě teďka nenapadá.

Poslední komentáře
03.04.2009 17:51:03: prosím prosím, smutně koukám...smiley${1}
03.04.2009 14:45:50: Pěkně prosím.
03.04.2009 00:29:01: Právě jsem dodrásala 18. kapitolu. Ještě dvě a epilog a můžu to sem začít sázet.
03.04.2009 00:05:17: Přidávám se k prosbě smiley${1}
 
Nobody can escape his destiny.