Moje bláznivá múza

Veškeré postavy s výjimkou mých jsou majetkem J. K. Rowlingové. Pokud není uvedeno jinak, jsou obrázky a videa stažená z internetu, jsou majetkem svých autorů a já si na ně nečiním autorská ani jiná práva.

Homepage

Stránky nově naleznete na: www.mojeblaznivamuza.wz.cz.

Slibuji, že další stěhování už nebude. Sevik99
Posledni komentare
01.05.2015 09:17:14: Stěhování těžkých břemen
Tak, došlo na nevyhnutelné. Dle technické podpory webgardenu se problémy s administrací jeví jako neodtranitelné, tudíž se stěhujeme.

Tyto stránky se stávají archivem. Veškerý jejich obsah zůstane zachován.

Stránky budou pokračovat na adrese: http://sevik99.mypage.cz

Pokud by v budoucnu došlo k opravě administrace, nevylučuji návrat sem, ale jeví se to značně nepravděpodobným.

Děkuji za pochopení

Sevik99
Posledni komentare
04.02.2012 18:11:17: Ha! Dobře, zakládám si novou adresu. Ať už nezlobí.
Stránky v přestavbě!

Některý obsah a funkce mohou být dočasně nedostupné.

Děkuji za pochopení. Sevik99
Posledni komentare
31.01.2012 16:12:55: Myslíš výzor? Tých nájdeš po nete dosť. síce moje obľúbené Layouty z jednej stránky, candida akosi z...
Ahoj,
vzhledem k tomu, že speciál vánočních povídek se dočkal poměrně slušného ohlasu vyhlašuji:


Speciál Valentýnských povídek
Podmínky: Do neděle 12. 2. 2012 zaslat na mejl Sevik99@seznam.cz povídku s Valentýnskou tematikou ze světa Harryho Pottera. Průvodní email by měl obsahovat následující údaje: Autor, Pairing (pokud je), Přístupnost ( neomezeně, 12+, 15+, 18+), případně varování (postavy jsou OOC, depresivní, tragické...).

Minimální rozsah je 100 slov, čili drabble. Maximální rozsah stanoven není a nebude.

Je možné, že povídky budou opět zveřejňovány i zde: http://www.blesk.xf.cz/index.htm . Pokud s tím nesouhlasíte, uveďte to prosím výslovně do průvodního mejli k povídce.

Speciál Velikonočních povídek
Podmínky: Dopátku 6. 4. 2012 zaslat na mejl Sevik99@seznam.cz povídku s Velikonoční tematikou ze světa Harryho Pottera. Průvodní email by měl obsahovat následující údaje: Autor, Pairing (pokud je), Přístupnost ( neomezeně, 12+, 15+, 18+), případně varování (postavy jsou OOC, depresivní, tragické...).

Minimální rozsah je 100 slov, čili drabble. Maximální rozsah stanoven není a nebude.

Je možné, že povídky budou opět zveřejňovány i zde: http://www.blesk.xf.cz/index.htm . Pokud s tím nesouhlasíte, uveďte to prosím výslovně do průvodního mejli k povídce.


V případě jakých koli dotazů jsem k zastižení na mejlu: Sevik99@seznam.cz nebo na skypu: sevik99sevik

PS: Právě jsem přidala 18. část Hledáme. Měla by se objevit v novinkách. Místo na titulní straně si zabralo vyhlášení speciálů.
Ahoj,
přiznám se, že jsem trošku zklamaná, že se mi přihlásila pouze Anet SS. To tu kromě ní není nikdo, kdy by chtěl zkusit něco napsat a zjistit, co na to řeknou ostatní???? Tomu se mi nechce věřit, proto opakuji výzvu a zároveň zveřejňuji konkrétní zadání:

Každý, kdo by se chtěl zapojit, ať mi dá vědět formou komentářů pod tímto oznamem nebo skrze email: Sevik99@seznam.cz. Nejedná se o závaznou registraci, pouze o upozornění, že se s Vámi má počítat. Zatím registruji pouze Anet SS a Blesk slíbila, že pokud bude mít čas, něco sepíše, ale vzhledem k tomu, že musí do vánoc napsat a odevzdat asi tři seminárky, tak to u ní s tím časem vypadá velmi zle.

Zadání je velice jednoduché:
Napište povídku v rozsahu minimálně tří normostran (5.400 znaků) s Vánoční tematikou, která bude zasazena do světa Harryho Pottera. Může to být romantika, komedie, drama, sentimentální klišé i parodie. Můze se meze nekladou.

Chyběl Vám popis velkých rodinných Vánoc v doupěti? Napište ho pro sebe i pro ostatní. Zajímá Vás, co asi dostává Severus pod stromeček a máte o tom svou teorii nebo své teorie? Podělte se o ně. Jak slaví Vánoce Albus Brumbál, Lord Voldemort nebo třeba Argus Filch? A co Smrtijedi? Mají svou Vánoční párty?

Pokud se rozhodnete povídklu napsat a budete ji chtít zveřejnit na těchto stránkách, zašlete ji, pokud možno, do 22. 12. 2011 na mou emailovou adresu Sevik99@seznam.cz. Povídky budou v pořadí, v jakém přijdou, zveřejněny v průběhu Vánoc ve zvláštní rubrice: Vánoční povídky 2011

S pozdravem

Sevik99
Posledni komentare
22.12.2011 21:42:36: Pošlu ještě dnes, ale trochu později,musím to ještě lehce...doladit...:-)
07.12.2011 15:57:29: Ráda bych něco napsala, ale momentálně mě zaměstnávají seminární práce a tři malá koťata. Pokusím se...
07.12.2011 12:28:16: Něco možná zkusím, ale nic nezaručuju. Taky by to byla první povídka, co bych napsala.
25.11.2011 22:43:56: Taky bych se pokusila neco napsat, ale byl by to muj debut.
Pomalu se nám blíží zima, tak jsem drobátko pozměnila vzhled stránky. Sevik99

PS: Stále čekám na další dobrovolníky na Vánoční povídku
Posledni komentare
20.11.2011 04:19:57: Užuž se nemůžu dočkat bližších infromací o pravidlech soutěže, jeslikož se mi v hlavě rýsuje jeden n...
15.11.2011 22:46:34: Já tě chápu, ale stejně se nemůžu dočkat. A skřípat nic nebude, to u tebe nehrozí.
15.11.2011 10:32:49: Pro Jituš Já se fakt snažím, už mám rozepsanou asi čtvrtou nebo dokonce pátou verzi, ale pořád to...
14.11.2011 22:20:10: Neslibovala jsi druhý epilog dřív????
K Opatrovníkovi

Ještě bude 2. část epilogu. Objeví se tu NEJDŘÍVE o víkendu. Já vím, že jsem mrcha, že to takhle dělím, ale těch 8 stránek jsem psala víc jak týden, tak Vám to sem nemůžu hodit najednou, protože byste to zchroustaly (ano y protože sem dle přezdívek chodí výhradně osoby ženského rodu) během 5-10 minut a pak byste zase x týdnů čekali, než něco sepíšu. Tahle jsou ty mezery mezi přidáváním přeci jen o něco stravitelnější.

Možná bude následovat ještě epilog č. 2. Pokud si to někdo plánuje vytisknout a svázat, jako že minimálně dvě osoby to v lánu mají, tak to ještě nedělejte. Zda epilog č. 2 bude, dám vědět nejpozději do konce listopadu a pokud bude, budu se ho snažit napsat tak, aby se tu objevil nejpozději první týden v prosinci.

Po kompletním dopsání povídku projdu, pokusím se opravit případné chyby, které jsme s betou přehlédly a povídku sem vložím jako jeden celistvý soubor do sekce "Kopletní povídky ke stažení ve wordu". Předpokládám, že toto by se mělo uskutečnt do konce roku.

K ostatním povídkám

Před nedávnem mě oslovila jedna slečna, tuším že vystupovala pod přezdívkou Beruška, která měla zájem převést mé povídky do formátu e-knihy. Výsledkem emailové komunikace byla dohoda, že já u povídek provedu závěrečnou korekturu (chystám se na to už druhým rokem, tak se k tomu snad konečně dokopu), ona je převede, a pak se tu objeví ke stažení s tím, že odkaz a info o možnosti stažení bude zveřejněn i na jejích stránkách.

PFY (Poison for You)
Pokud by mě ještě někdo zájem, stále je tu možnost stát se spoluautorem. V případě zájmu kontaktujte mě na emailu Sevik99@seznam.cz. Pokud už jste někdy něco napsali a máte vlastní stránky, uveďte posím odkaz. Předchozí literární činnost NENÍ PODMÍNKOU.  Do předmětu prosí uveďte PFY. Odpovídám cca za 3-7 dní, neboť každého zájemce konzultuji s Bleskem (autorka myšlenky na štafetovou povídku a druhá hlavní autorka) a Blesk není na skypu/emailu každý den.

Soutěž

Vzhledem k blížícím se Vánocům se nabízí možnost vyhlásit zase nějakou tu literární soutěž. Byl by tu zájem? Aby to za něco stálo, chtělo by to alespoň pět autorů. Téma by bylo něco ve stylu: Severusovy nej......... (zde si doplňte dle libosti)  Vánoce. Autoři se mohou hlásit buť veřejně formou komentářů, nebo neveřejně na výše uvedeném emailu. Do předmětu prosím uveďte: Soutěž. Konec přihlášek 1. 11. 2011. Pokud bde dost autorů, během 1. lisopadového týdne bych zveřejnila přesější zadání (minimálí rozsah, uzávěrku, případně upřesnění tématu.....). Předpokládaná uzávěrka cca kolem 15. prosince. Přes Vánoce by proběhlo hlasování a kolem Nového roku vyhlášení.

Toť asi pro dnešek vše. Zdrhám na předášku z práva životního prostředí. Mějte se.

Sevik99
Posledni komentare
26.10.2011 21:53:43: Tak já se veřejně poprvé hlásím, že bych se mohla pokusit něco sesmolit. ;)
Ahoj,
jednu spoluautorku už jsme našli, ale nabídka stále platí, neboť čím víc lidí, tím rychleji to bude odsýpat.

Sevik99
Posledni komentare
17.10.2011 15:30:22: Beta-readera nebo spíš beta-readerku mám, ale dávám si tě do šuplíku pro strýčka příhodu....
15.10.2011 23:40:22: Rostlinné chromozomy? A vyznáš se i v chemii? ... teď v prosinci mě čeká poslední zkouška z účta, al...
09.10.2011 23:13:44: larkinh skvěle jsi mě pobavila smiley já se zase vyznám v rostlinných chromozomech, nedáme to dohromad...
06.10.2011 22:37:57: Škoda, že nehledáte autora na vědecká pojednání o jedovatých rostlinách. To bych ještě zvládla, ale ...
Ahoj,
možná si někdo z Vás pamatuje, že se tu v uplynulých dvou letech občas objevila kapitolka k povídce Poison for you. Tuhle povídku píšeme napřeskáčku s Bleskem a snažíme se do jejího psaní zatáhnout i další autory. Těch se nám zrovna teď nedostává, takže:

Hledá se autor/ka či autoři/rky, kteří se by chopili napsání dalšího dílu/dílů povídky Poison for you.


Jediným omezením tvůrčího rozletu je, že kapitola musí respektovat předcházející děj a žádná ze čtyř hlavních postav nesmí zemřít.

Pokud by měl někdo zájem připojit se ke kolektivu autorů, ať se mi přihlásí na email: Sevik99@seznam.cz a do předmětu uvede PFY.

Děkuji.

Budu se těšit na záplavu emailů.

Váš Sevik99
Jen stručně:
1. něco se z povídek zachránit podařilo, takže snad o víkendu dopíšu tu kapitolu Opatrovníka
2. za necelé 3 týdny mi začíná zkouškové, takže se nedostatek času mění v zoufalý nedostatek času
3. dneska jsem se dozvěděla, že jsem rupla u klauzury z tresta, takžer mě to za týden čeká znovu, což znamená, že přemýšlím, jak vydržet týden nespat a šrotit se

S tím jak vás teď zanedbávám, to abych o prázninách psala 24 hodin denně, abych vám to trochu vynahradila co?

No nic, zatím se tu mějte. Sevik99
Posledni komentare
30.07.2011 22:00:12: A co mám v práci číst, když tu nic nepřibude? "-)smiley${1}
14.07.2011 18:00:01: Nechci bý zlá nebo rýpat, ale myslím, že bychom si zasloužili alespoň nějaký oznam...když už se denn...
08.07.2011 12:35:31: Veď už začali prázdniny!
06.07.2011 00:33:35: Já se taky přidávám a netrpělivě každý den vyhlížím, zda-li už, a ono nic. smiley${1}
1  
2  
3  
..  
10  
11  
 
Nobody can escape his destiny.