Moje bláznivá múza

Veškeré postavy s výjimkou mých jsou majetkem J. K. Rowlingové. Pokud není uvedeno jinak, jsou obrázky a videa stažená z internetu, jsou majetkem svých autorů a já si na ně nečiním autorská ani jiná práva.

Luna Snape

My heart is bleeding for you

Tady Vám předkládám literární debut autorky Lendulky, která mě nedávno kontaktovala přes e-mail s žádostí, zda bych zde její povídku nezveřejnila. Beta-read jsem povídce narychlo udělal já.

Luna Snape se určitě těší na Vaše komentáře, tak doufám, že jich bude co možná nejvíc.

Sevik99

PS: Autorka má nově založený blog: http://luna-snape.blog.cz/

Má nejdražší Sáro,

moje srdce krvácí při každé vzpomínce na tebe. Na tvoje vlasy, které na slunci zářily jako rudé plameny ohně, na tvoje pomněnkově modré oči, které se na mě vždy dívaly s láskou a na tvůj krásný úsměv, který vždycky patřil jen a jen mě. Neříkal jsem moc často, jak strašně moc tě miluju. Vím, že si to věděla, ale stejně jsem ti to měl říkat častěji. Přísahal jsem před bohem, že tě budu milovat, ctít a chránit dokud nás smrt nerozdělí. To poslední jsem nedodržel. Nedokázal jsem tě ochránit. Opustila si mně navždy a já už nikdy nebudu mít možnost říct ti ta dvě slova, která si mi tak často s láskou opakovala. Proč se to stalo? Proč si mě opustila? Proč, když jsem byl konečně v životě šťastný, mi osud všechno vzal?  Stačila jediná vteřina a všechny moje sny se proměnily v prach. Proč jsi vstoupila do cesty smrtící kletbě, která byla určena mně? Proč si obětovala svůj život za můj? Moje srdce se rozletělo na milion kousků. Jsou to dva dny, co si zemřela, ale mě to připadá jako věčnost. Nemůžu bez tebe žít. Miluju tě a vždycky budu, i když už tu semnou nejsi. Ale je jedno řešení jak být zase s tebou, šťastný už navždy.

S láskou tvůj Severus

 

Sroloval dopis do ruličky, prostrčil ho stříbrným prstenem a položil na stůl. Pak vzal do ruky stříbrnou dýku a přiložil jí k svému levému zápěstí. Ruce se mu chvěly, už nebylo cesty zpátky. Chladný kov se zakousl hluboko do jeho zápěstí. Bílý rukáv košile se zbarvil do ruda krví, dýka mu vypadla z prstů a oči se pomalu zavíraly. Poslední co slyšel, bylo cinknutí dýky o podlahu a jeho jméno šeptané tím nejsladším hlasem. Jejím hlasem. Usmál se a jeho černé oči se navždy zavřely.

Poslední komentáře
29.11.2011 14:01:28: Mě se to po slohové stránce líbilo. Autorka tam sice měla pár gramatických chyb, ale ty nemohly ovli...
27.11.2011 20:30:26: Zajímavé, neobvyklé a rozhodně slibné.
27.11.2011 17:07:07: Téda, ten konec mě dostal. Zajímavé. Jen mi nějak, hlavě děravé, nedošlo, proč jí psla ten dopis, k...
 
Nobody can escape his destiny.