Moje bláznivá múza

Veškeré postavy s výjimkou mých jsou majetkem J. K. Rowlingové. Pokud není uvedeno jinak, jsou obrázky a videa stažená z internetu, jsou majetkem svých autorů a já si na ně nečiním autorská ani jiná práva.

Homepage

Výtvarná soutěž 2

Tak máme prvního soutěžícího a to Ten. Musím přiznat, že nasadila laťku celkem vysoko. Najde se pro ni nějaká konkurence?

Opakuji, že obrázek je možno vytvořit jakoukoli technikou. Jediným limitem je, že musí mít něco společného s povídkou Hledám, Hledáš, Hledáme, nebo respektive s jejím prvním dílem. (bližší info viz v příspěvku Výtvarná soutěž)

Vzhledem k tomu, že jsme téměř na konci, stanovuji definitivní uzávěrku na 30. dubna 2010 na 23:59. Maximální počet obrázků od jednoho autora jsou tři (to pro případ, že by se tu našel někdo umělecky hiperaktivní).


Sevik
Poslední komentáře
10.04.2010 23:02:21: Inspirace je samorřejmě vítaná u všech. zatím máme jen dvě soutěžící, ale obrázky se zveřejní všechn...
10.04.2010 17:46:55: mam otazku a sice.. myslela som ze ked niekto prida nejaky obrazok ten bude zverejneny v galerii.. a...
 
Nobody can escape his destiny.