Moje bláznivá múza

Veškeré postavy s výjimkou mých jsou majetkem J. K. Rowlingové. Pokud není uvedeno jinak, jsou obrázky a videa stažená z internetu, jsou majetkem svých autorů a já si na ně nečiním autorská ani jiná práva.

Homepage

Stále žiju

Ahoj,
nebojte se, stále žiju. Tedy fyzicky. Pravda je, že tohle zkoškové se mno dost zamávalo a já se z ěj nějak nemůžu vzpamatovat. Připadám si totálně vyflusaná a nejse schopná se dokopat k žádé smysluplné činnosti. Tedy skoro žádné. Nedávno jsem při úklidu objevila instalační CD s Photoshopem a začala experimentovat, ale to vás asi nezajímá.

Co se psaní týče, už od prázdnin pro vás připravuji novou povídku. Zatím má pracovní název Vlkodlak (ačkoli vlkodlak tam bude cca na třech řádcích, kdy stihne, vycent zuby, zavrčet a efektně exnout). Takže skoro pokaždé, když se dokopu k psaní, skončím u Vlkodlaka, míst abych psala Opatrovníka nebo Hledáš. Každopádně se  blízké budoucnosti pánuj překonat a dpsat těch cca 5 zbývajících kapitol Opatrovníka a ukončit tak další kapitolu existence tohotot webu.

Když už mluvím o webu, za ty skoro tři roky, co tyhle stánky existují, jsem svými experimenty se vzhledem a podobně udělala ve zdrojových kódeh takový bordel, že se bojím přidal i pitomou rubriku, aby to ty stránky přežily. Z toho důvodu jsem několik posledních večerů strávila nad novou verzí webgardenu, nad blogem a nad e-stránkami, abych si vyzkoušela jejich admoistrac a rozhodla se, kam se na dalších pár letukotvím. Nakonec jsem se rozhodla, že mi nejvíc vyhvuje webgarden, takže mu zůstanu věrná. Takže teď zaháním nudu tak, že se snažím upravit vzhed podle svých představ a přesunout na ně veškěrý obsah těchto stránek, protože bych ho ráda zachovala nejen, co se povídek týče, ale i co do komentářů a vašich postřehů. Jak jsem zjistila, je to poměrně časově náročné. Pokud to stihnu, chtěla bych zahájit zkušební provoz stránek v polovině května.

Některé z vás mi poslaly nějaké přísěvky na ejl, jednalo se zejména o fotky koláže a rebetované povídky. Nebojte, nezapomněla jse na to a nezapadlo to v hlubiách mého mejlu. Plánuji to použít na novém webu.

Závěrem bych vás ráda žádala o postřehy, co by na tomto webu chtěo zlepšit, abych to případně zohlednila při práci na nových stránkách.

S pozdravem

Sevik
Poslední komentáře
23.02.2011 10:34:49: Ahlj Seviku, samozřejmě taky gratuluji ke zkouškám. Je to krásný pocit, když to z tebe všechno spadn...
22.02.2011 19:58:04: Blahopřeji ke zkouškám. Věřím že je to poměrně dost náročné ale co se dá dělat že? smileyTo jako už je...
 
Nobody can escape his destiny.