Moje bláznivá múza

Veškeré postavy s výjimkou mých jsou majetkem J. K. Rowlingové. Pokud není uvedeno jinak, jsou obrázky a videa stažená z internetu, jsou majetkem svých autorů a já si na ně nečiním autorská ani jiná práva.

Homepage

Administrace webgardenu - diskuze

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "3315":
Dobby
Tak kukam, ako tu riesite tie problemy, Sevik, ozvi sa mi na ICQ, ak ho este mas, kuknem sa ti na to, len napis, co vsetko chces upravit a neslo ti to. Webgarden ma trochu problemy s administraciou, ale zatial sa mi podarilo vsetko uspesne vyriesit. Naposledy som sa hrala so svojou strankou a predtym so strankou ailam, resp. tanandy. smiley
JSark
Jé, dúfam, že neplánuješ dať preč ten krásny obrázok Sevieho. Prosím, to nie. smiley

Čo sa týka administrácie, neskočíš k Jimmi? http://hp.kizi.sk/index.php Ona robí administrátora na dvoch webgardenoch, možno bude vedieť poradiť.

A na spriatelenie: http://www.okultnihad.webgarden.cz/ smiley
____________________________
Sed tamen nihil inimicus homini quam sibi ipse.
Trili
tak se mi to vložilo bez stylu :-( zkusím to připsat s mezerami: < h2 style = " width: 800px; text-align:center; "> Veškeré ..
Trili
Vycentrování textu pod nadpisem - přidat styl přímo textu: Veškeré postavy s výjimkou... - šířku jak chceš :-) a pokud chceš vycentrovat i ten předchozí, tak přidat to samé. Snad ti to pomůže :-)
Ten
smiley Co se stalo s tím pěkným desingem?

Jinak zkoušela jsi align="center" nebo něco podobnýho?

 
Nobody can escape his destiny.