Moje bláznivá múza

Veškeré postavy s výjimkou mých jsou majetkem J. K. Rowlingové. Pokud není uvedeno jinak, jsou obrázky a videa stažená z internetu, jsou majetkem svých autorů a já si na ně nečiním autorská ani jiná práva.

Díl první - Hledáme

Část patnáctá - Tak tohle bude těžké - diskuze

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "1249":
Michelle
to bude opravdu težké.. a ani se tomu nedivím..bude to chtít čas a tyk má hoch sakra co napravovat..
Elza
měl by jí poslat dopis
sessllik
Kapitola pěkná,nejvíc mě asi zaujalo to,jak se kamarádka zastala Beth,prostě to Severus nebude mít lehké smiley,z lektvarů musí Beth projít,protože je dcera mistra,tudíž to má v genech smileyTeď by se měla Beth zamyslet nad tím,jestli chce mluvit se svým otcem nebo ne a jestli chce být stejně paličatá jako on a nebo přistoupit na rozhovor,což by nejspíš prospělo oběma.smiley Kapitolka vážně pěkná.

http://sessllik.webgarden.cz
ywen-bwa
Sev si to rozhodne zasluzi, aspon po tom ako sa zachoval ale aj tak dufam, ze to cele napravi a porozpravaju sa
Elis
wow...doufám, že Beth u zkoušky dopadne dobře xD...:P...to se Sevovi povedlo...takhle mu utekla :D:D:D mocinky se těším na další díleček :))
Jituš
Jojo má to chlapec těžké, ale je to jenom chlap. Ale snad nebude tak zle a dojdou k nějakému usmíření ne??smiley
JSark
Čo čakal, že, keď už to tak pohnojil. smiley Snáď to nakoniec dobre dopadne. smiley
____________________________
Sed tamen nihil inimicus homini quam sibi ipse.
Nealce
Moc pekne, taky se mi libila reakce sl. Moorove, i kdyz to asi chtelo sakra odvahu :). Doufam, ze Beth ho pusti ke slovu a vysvetleni :).
sin_siob
Sharme mě předhonila o jedinou minutku :D no nic, tak první nebudu :D a jak tak koukám na komentář pod sebou, musím souhlasit..tak nějak jsem chtěla napsat to samý, že obzvlášť se mi v této kapitole líbila slečna Moorová ;) jinak po tom, co minule Severus předvedl se nedivím, že se mu vyhýbá..ale stejně na něj nedám dopustit, nebudem si lhát :D
Sharme
No, sice jí to v minulé kapitole pěkně osolil, ale stejně je mi Severuse líto.smiley Doufám, že se brzy udobří, protože já to rozhodně dlouho nevydržím! A kámoška se jí pěkně zastala, to asi nečekal, že? smiley Ta část se mi obzvláště líbila, bylo to moc hezky napsané.
____________________________
Láska boří zdi, které zlo postavilo.

 
Nobody can escape his destiny.