Moje bláznivá múza

Veškeré postavy s výjimkou mých jsou majetkem J. K. Rowlingové. Pokud není uvedeno jinak, jsou obrázky a videa stažená z internetu, jsou majetkem svých autorů a já si na ně nečiním autorská ani jiná práva.

Opatrovník

Epilog - 2. část - diskuze

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "3178":
Domeenika
Je to super poviedka :D
Ak by si pokracovala tak budem len rrada :D
Obdivujem ta, ze si dokazala napisat poviedku s tokouto problematickou tematikou, ja by som sa na to neodvazila :D Ale je super :D :D :d Hlavne ta kapca Svadba-Nesvadba :D :D :D
ss a hg
Tak co chtělo by to další epilog...smiley
Midnight
oh...so sweet...Draco a miminko...to musel být pohled!! závidím všem, co tam byli na porodním, že ho mohli vidět. |:-)
anetan007
Pro Sevik99: Sevíku, naopak! Já SS OOC přímo vyžaduji a zbožňuji! smiley

Spíš jsem reagovala na Alis.
Mononoke
Táto poviedka sa mi páčila i napriek OOC postáv, ale zmena je život.

chybičky ako spomína _Alis_ nič neubrali na zaujímavosti.
Sevik99
Připouštím, že Severus je většinou OOC, někdy víc, někdy míň, ale ono je docela těžké, nechat ho se zamilovat a dát to najevo, aniž by ho člověk nechal vypadnout z chování, nalinkovaného kánonem. To by musela být povídka, kde by celou povídku tajně vzdychal po Hermioně a v poslední kapitole tragicky zahynul, aniž by jí to jakkoli dal najevo. Upřímně, něco takového by se mi moc číst nechtělo.Mám rozepsanou povídku, pracovní název má Vlkodlak, kde bude OOC asi až od druhé třetiny, takže tam si přijde, alespoň ze začátku, na své i Anet SS.
M.G.
Krasny komentar _Anet_SS_ to rekl vlastne vsechno za mesmiley. Take mam radeji onu "prvotinu", kazdopadne ani zde si nestezujismileymusim priznat, ze se mi to libilo misty vice, misty mene (nechci remcat, ale tak to u povidek vetsinou byva- mi ctenari jsme holt vzdy nevdecnismiley), ale vcelku jsem se moc bavila!Proto jeden velky dik z me stranysmiley
Jituš
Já si taky myslím že Severus je hezky OOC, ani moc ale ani málo.
anetan007
Tak a je tu konec. Kde mám balení kapesníků? smiley První část "Láska je slepá" mám sice raději, ale i toto druhé pokračování mě dokázalo oslovit, překvapit, usmát se, rozplakat, zničit si nehty, třískat hlavou do klávesnice, poprskat si obrazovku a bůhví co je ještě.

Co se týče jmen... no, dokázala bych za sebe říct i jiná, co mám mnohem raději, ale tohle je výsostná volba autora, takže si nedovolím remcat.

Jak jsem již u některých tvých pvídek komentovala - SS je místy OOC, ale co bychom chtěli? JKR by mu v životě nedopřála nic z toho, co autoři FF a bez toho se to neobejde, naopak, mám ráda, když si ho autoři trošku pozmění, ale zároveň mu zachovají důstojnost a nezesměšní ho a tys to všechno splnila, takže ti patří můj obdiv.

Sice to trvalo delší dobu, ale i tak to byla velice příjemná cesta s touto povídkou a určitě se k ní v budoucnu nespočetně krát vrátím, stejně jako se vracím k těm ostatním.

A nakonec poslední slovo: děkuji. smiley
duchacik
Skvělý, naprosto úžasný :)
Michelle_Flamelova
Krásný konec smiley
____________________________
<:3 )~~~
a.lis
Tak... vlastně jsem tuhle povídku začala číst v době, kdy jsem se k fanu dostala. Takže je to tak trochu srdeční záležitost. smiley

Jenomže jsem od té doby taky o něco víc literárně dospěla, co se psaní a fanfiction týká. Takže samé ódy pět rozhodně nemůžu. Záměrem nejspíš bylo, aby Severus i Draco byli OOC. Ale všechno se dá, myslím, udržet v nějaké přiměřené normě a tahle povídka občas dost přešlápla. Na druhou stranu to mělo svoje kouzlo - když se má Snape (a Draco bude asi podobný případ) někomu otevřít, je to běh na dlouhou trať s nejasným koncem. To je nejspíš lepší narovinu říct, že nebudou přesně takoví, jak kánon ukládá.

Řekla bych taky, že je na téhle povídce dost vidět, že je narozdíl od předchozích napsaná (jak to jen říct) s velkými pauzami a možná i menším nadšením (které se přímo odráží v tom, jak rychle se povídka píše). Asi je to přirozené. Ale jenom fakt, že spousta kapitol (především ke konci, tak asi 10-15, když nepočítám závěr s porodem) jsou vlastně malé epizodky v příběhu a nejsou provázané.

Ale je tu ta moje "srdeční záležitost" a fakt, že přestože mám poslední dobou na charaktery vyšinuté od originálu pifku, tak tobě to "odpouštím". A nejspíš to není jen tím, že jsi pro mě (a tvé povídky samozřejmě také) byla nejen čtenářskou, ale vlastně i autorskou inspirací.

PS: Je krásné, když Severusovi někdo dopřeje hezký život. Nebo alespoň nějaké hezké období po Lilyně smrti. smiley
____________________________
Alis
GwenLoguir
:-) Krása, ale to e šte nie je koniec,že nie?
Lachim
Teď jsem dočet všechno, co tu máš. Nádhernasmiley
Viky
Nezbývá než na závěr moc poděkovat za dva díly fantastické povídky ;-) Myslím, že ji můžu nazvat svou nejoblíbenější fanfiction ze všech :) *potlesk* :)
Elza
Tak jsem se tu celou kapitolu nezadržitelně culila. Moc krásné. Jen škoda, že jsi vynechala Lařinu obhajobu Severusova patentu. Myslím, že by z toho byla pěkná třeba doplňková jednorázovka, co říkáš? smiley

Díky za celého Opatrovníka, byl moc krásný.
Lily
Páni.. to je krásné.. taky vybírám jméno.. doufám trochu v holku a chtěla bych Alex, hrozně se mi líbí.. takže jsi mi výběrem udělala hrozně velkou radost.. a Cora je taky hezký..

Tleskám za dokončení takhle dlouhé série a za udržené skvělé kvality. Velmi se ti to povedlo.. A teď hurá na odpočinek od všech Potterů, Snapeů a Malfoyů.. mimochodem teď zrovna nabízejí na slovománii výlet do Keni.. tam bys Snapea určitě nepotkala:)

Znovu díky Ti
zuzule
Skvělý! Nakonec maličká dostane pěkný jméno. Moc díky!
Azrael
supér! :) Nevím, jestli si dovedu úředstavit Draca jako kmotra.. Alex by klidně mohla mít druhý jméno Lucia nebo Lucie.. ale to by Mia asi nepřekousla :DD
Nika
ÓÓÓ..to je roztomilý! Seviku moc děkuji za povídku, jsem ráda, že to dopadlo takhle dobře, ale zároveň jsem smutná z toho, že je už konec...nechceš ještě napsat nějaký "třetí" díl o Laře a Dracovi? smiley

 
Nobody can escape his destiny.