Moje bláznivá múza

Veškeré postavy s výjimkou mých jsou majetkem J. K. Rowlingové. Pokud není uvedeno jinak, jsou obrázky a videa stažená z internetu, jsou majetkem svých autorů a já si na ně nečiním autorská ani jiná práva.

Opatrovník

Epilog - 1. část - diskuze

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "4040":
ss a hg
Halooo kde je slíbená část epilogu??
larkinh
To bylo krásné. Doufám, že když je to první část epilogu, tak ta druhá část je už taky dopsaná a bude tu brzo :)
anet
velmi dokonala kapitola:)
anetan007
Tak takhle jsem se nezasmále hodně, ale hodně dlouho. Kéž bych to mohla vydávat za své dílo. DOKONALÉ! Je v tom všechno. Strach, obavy, Severusova charakteristická ironie, vtip, všechno. Určitě si to musím přečíst ještě jednou a nepožírat haneně každé slovo. Troufám si tvrdit, že je to njelepší kapitola povídky a to by epilog měl být. Povedlo se ti to a já jen tiše závidím.
zuzule
Hézký! Žeby na Laru zbylo nakonec obhájení patentu? smiley
Azrael
supér :) Jen by mě zajímalo, co tam ta Lara vyvádí.. :D jestli ona jim náhodou neobhajuje ten patent.... :D
Elza
To byla nádhera. Lara hledající správnou síň, Severus mizející v dál... a popíjející v přízemí. Jojo, porod doma, to je sen. Kouzelníci mají nezměrnou výhodu v existenci zvukpohlcujících a čisticích kouzlech... smiley

Těším se na pokračování - jak dopadl patent, i jak dopadl porod.
Viky
Toto by se mělo trestat :D Myslím, takové ukončení kapitoly :D To se toho pokračování snad ani nedočkáme :)
GwenLoguir
Hej počkať to má byť epilóg? To predsa nemôže byť koniec! Halooo! Ešte dodatok že? (A Lara to šla dokončiť za neho či čo?)
Nika
Skvělé! Škoda, že se dostáváme do finále....díky Sevíku! Kdy bude pokračování?
Jituš
Sevík nemá pravdu, jen se těšte na druhou část epilogu. Ať to tahá odkud chce ale píše pořád stejně dobře ne-li lépe. Jeidný problém je, že tato povídka opravdu končí, tak se musíme jenom těšit na další povídky. smiley
Katherine
Tušila jsem to od první zmínky o bolesti v zádech :) Snad bude malá Snapeová i Hermiona v pořádku. Mám moc ráda povídky, kde se Sevovi narodí dítě, protože si myslím, že by z něj byl dobrý otec, jakkoli nemá rád své studenty :) U vlastního je to přeci jen něco jiného :) A Lara? Vsadím se, že zrovna vyjednává patent :D Díky za novou kapitolu, těším se na Hledáš.
Sevik99 pro ....
Katherine: To se moc netěš. Jak jsem to nechala půl roku ladem, nějak nemůžu chytit slinu, tu kapitolu jsem psala dva týdny a tahala to odněkud ze sklepa a stejně si myslím, že není nic moc.Pro všechny: NESPOILERUJTE MI TU!!!!!
Sharme
smileyTo bylo moc pěkně napsané. Proč mám takové tušení, že se Lara plete do záležitostí úředních? smiley Jupí, já se těším na druhou část!
____________________________
Láska boří zdi, které zlo postavilo.
katie1
nádhera.Ta kapitola je úžasná. Skvěle vystihnut Severus a chudák holka, zůstat stát v místnosti se členy komise-to jí vážně nezávidímsmiley
____________________________
láska je mocná čarodějka
eli
Konečně! A opět úžasné!:) Už se nemůžu dočkat pokračování, ikdyž mě dost mrzí, že už jsi u konce..
ss a hg
To je senza! Musíš fofrem přidat další!!!

 
Nobody can escape his destiny.